BeLove Logo

Stwórzmy razem piękną historię...

Natalia & Josu

Vivan los Novios! Natalia i Josu czyli polsko-hiszpańska fiesta!

VIVAN LOS NOVIOS! ŚLUB POLSKO-HISZPAŃSKI!

Dziś chciałbym Wam przedstawić reportaż ze ślubu i wesela Natalia i Josu, który miałem przyjemność fotografować. Natalia i Josu to przesympatyczna para, która ślubowała sobie miłość w pięknej Katedrze pw. św. Jana Chrzciciela w Kamieniu Pomorskim. Barwne i szalone wesele odbyło się w Hotelu JF Duet w Goleniowie.

MIŁOŚĆ NIE ZNA GRANIC

Temperatura tego sierpniowego dnia była wprost proporcjonalna do późniejszych emocji podczas zabawy weselnej. Jako, że pan młody jest Hiszpanem na uroczystości zjawiło się wielu gości z półwyspu iberyjskiego. Na szczęście język miłości jest uniwersalny, a muzyka podobnie jak miłość łączy ludzi. Wszyscy goście bawili się wyśmienicie. Z głośników przeplatały się polskie i hiszpańskie przeboje, tworząc harmonijną mozaikę dźwięków i jednocześnie skutecznie łącząc obie narodowości. Były uściski, uśmiechy i wzruszenia!

Ślub Natalii i Josu stał się nie tylko świadectwem ich miłości, ale również mostem kulturowym, łączącym dwa różne światy w jedno niezapomniane wydarzenie.

Oto krótki reportaż z tego wyjątkowego dnia:

Fotograf Ślubny Goleniów
Natalia & Josu | BeLove - Fotografia Ślubna | Fotograf Ślubny Jarek Rudnicki

„Polecam wszystkim, którzy szukają profesjonalisty i konkretnej osoby. Współpracę oceniam bardzo pozytywnie: Jarek jest rzeczowy, pracuje szybko i przede wszystkim robi przepiękne zdjęcia. Podczas uroczystości czy też zabawy nie zauważycie jego obecności, co jest plusem dla stresujących się i nielubiących zdjęć osób.😉 Kontakt z nim również był na najwyższym poziomie. Ci, którzy mu zaufają będą mieli cudowną pamiątkę. Po obejrzeniu reportażu jeszcze bardziej żałuję, że musiałam zrezygnować z sesji w plenerze, bo fotografie są wspaniałe, ale liczę na to, że uda nam się jeszcze skorzystać z jego usług przy najbliższej okazji.”.

— Natalia i Josu

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *