BeLove Logo

Stwórzmy razem piękną historię...

Anna i Israel - Sesja zdjęciowa na Rugii

Anna & Israel

Barwna mieszanka kultur czyli polsko-meksykański ślub i wesele w rytmach Los Amigos! Moc zabawy, energii i szaleństwa w tle sombrero!

MIESZANKA KULTUR CZYLI WESELE W RYTMACH
LOS AMIGOS!

Jak myślicie, gdzie można poczuć prawdziwe meksykańskie szaleństwo? Oczywiście na polsko-meksykańskim weselu! Od dziś Meksyk kojarzyć mi się będzie nie tylko z przepysznym tacos, wyśmienitą tequilą i tradycyjnymi kapeluszami sombrero… Z wesela Ani i Israela zapamiętałem przede wszystkim barwnych, uśmiechniętych i pełnych szaleństwa ludzi. Wesele Ani i Israela odbyło się w Polsce, jednak dzięki temu, że para młoda postanowiła połączyć tradycje dwóch krajów, goście mogli poczuć autentyczny meksykański klimat i polską gościnność.

Znakomitym pomysłem było postawienie bufetu z typowymi meksykańskimi przekąskami. Dużym zainteresowaniem cieszyły się chapulines czyli jadalne owady przypominające koniki polne. Polecam!

Wesele odbyło się w rustykalnej sali ośrodka „Uroczysko”. Ośrodek ten znajduje się wśród lasów nad malowniczym jeziorem położonym w obrębie Drawskiego Parku Krajobrazowego.

To było wyjątkowe doświadczenie, które pokazało, że różnice kulturowe mogą być źródłem wspaniałych przeżyć i niesamowitej zabawy.

SESJA ZDJĘCIOWA NA RUGII

Na wyspie Rugia byłem niejednokrotnie. Jest to majstersztyk przyrody i perła morza Bałtyckiego po stronie naszych zachodnich sąsiadów. Za każdym razem przywoziłem stąd przepiękne fotografie z charakterystycznymi dla tego miejsca kredowymi klifami w tle. Rugia to wyspa pełna kontrastów. Wysokie wybrzeże i kamieniste plaże jakby nieprzypadkowo namalowane przez naturę tworzą niespotykane fotograficzne atelier!

Podczas spotkania przedstawiłem Ani i Israelowi trzy miejsca i trzy pomysły na wykonanie ich sesji ślubnej. Po chwili zastanowienia podjęli decyzję – jedziemy na Rugię! Co nie ukrywam bardzo mnie ucieszyło. Ustaliliśmy wszystkie szczegóły dotyczące naszej sesji i kilka dni później wyruszyliśmy w drogę. Kierunek Sassnitz. Mapy Google wskazują ponad trzy godzinną podróż (którą niemal całą przegadaliśmy). Czas minął w mgnieniu oka, a na miejscu byliśmy po godz. 14.30. Celowo wybrałem godzinę popołudniową z myślą o wykonaniu ostatnich ujęć podczas zachodzącego słońca.

Od samego początku wiedziałem, że będzie to wyjątkowa sesja! Podczas fotografowania Ania i Israel bawili się świetnie, co doskonale widać na poniższych ujęciach. Są na nich uśmiechnięci, wyluzowani i pełni miłości. To właśnie odpowiednia atmosfera, naturalność i (pomimo braku doświadczania) swoboda przed obiektywem ukazała ich prawdziwe emocje, uczucie i ich samych.

Fotograf Ślub Drawsko
Anna & Israel | BeLove - Fotografia Ślubna | Fotograf Ślubny Jarek Rudnicki

Baaaaardzo polecamy tego Pana 👍 przekonało nas jego portfolio, potem już tylko było lepiej- kreatywny, pomocny, elastyczny (miał zostać kilka godzin, a został z nami do końca wesela 😁) i do tego sympatyczny! Dodam jeszcze „ekspresowy”- zdjęcia mieliśmy chyba po miesiącu! Jarek, jeszcze raz dziękujemy za cudną pamiątkę!

— Anna i Israel

Jeden komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *