BeLove Logo

Stwórzmy razem piękną historię...

Dworek Jamneński w Łazach

Najlepsze sale weselne – TOP 33

Najlepsze sale weselne w województwie zachodniopomorskim w których miałem okazję fotografować.

NAJLEPSZE SALE WESELENE – JAK WYBRAĆ NAJLEPSZĄ SALĘ WESELNĄ?

Doskonale wiemy jak ważny i trudny jest wybór najlepszej sali weselnej, która sprosta naszym oczekiwaniom i spełni nasze marzenia. To od wyboru sali weselnej w głównej mierze zależy organizacja całego wesela. Będąc na etapie wyszukiwania sali powinniśmy sprawdzić w szczególności:

 • odległość sali weselnej od miejsca zaślubin,
 • ilość miejsc dla Gości weselnych i wielkość parkietu tanecznego,
 • cena za tzw. „talerzyk”,
 • możliwość noclegu i ilość miejsc noclegowych,
 • wygląd, wystrój i styl sali,
 • menu i dodatkowe opcje, np: wiejski stół, słodki kącik, drink bar, itd.
 • opinie o sali, obsłudze, menu,
 • możliwość organizacji: ślubu w plenerze, poprawin,
 • dodatkowe opcje i atrakcje organizowane po stronie sali: np. dekoratorka sali, opiekunka dla dzieci, pokaz sztucznych ogni, napis Love, foto-lustro, itd.

ILE KOSZTUJE SALA NA WESELE?

Ceny sal weselnych w województwie zachodniopomorskim mogą być bardzo różne. Cena najczęściej zależy od wyboru pakietu, menu, ilości Gości, opcji z poprawinami lub bez. Organizatorzy często stosują różne promocje, a ceny mogą być mniejsze dla:

 • wesel organizowanych w inny dzień niż sobota i niedziela,
 • wesel organizowanych poza sezonem (np. listopad-kwiecień),
 • wesel „last minut”,
 • dzieci do lat 5.

Ceny w województwie zachodniopomorskim zaczynają się już od 150zł za osobę. Jednak pamiętajmy, że najtaniej nie znaczy najlepiej.

NAJLEPSZE SALE WESELNE – LISTA TOP 33

Wynajęcie DJ-a na wesele jest zdecydowanie bardziej ekonomicznym rozwiązaniem niż wynajęcie kilkuosobowego zespołu muzycznego. Należy pamiętać, że w przJest to moja subiektywna opinia i w żaden sposób lista nie jest sponsorowana. W poniższym zestawieniu zostaną zaprezentowane wyłącznie sale weselne w których miałem okazję fotografować i które zdobyły mojej uznanie. Dodatkowo wypisałem najważniejsze mocne strony (nie wszystkie) każdej wyróżnionej sali.ypadku wyboru kapeli weselnej, oprócz opłaty za samą usługę dochodzi opłata za miejsca przy stoliku i miejsca noclegowe dla każdego muzyka. W przypadku wyboru DJ-a opłata dotyczy tylko jednej osoby. Cena za usługi DJ-a i orkiestry są bardzo różne, a czynnikiem kształtującym cenę ma chociażby:

 • ranga i doświadczenie DJ-a / muzyka,
 • sprzęt (jakość oświetlenia, ilość głośników),
 • dodatkowe atrakcje (np. ciężki dym, użyte rekwizyty),
 • długość pracy,
 • opcja z poprawinami lub bez.

1. MŁYN NAD STARĄ REGĄ W TARNOWIE

www.mlyntarnowo.pl

Młyn nad Starą Regą w Tarnowie nieopodal Łobza otwiera moją listę najlepszych miejsc do organizacji wymarzonego wesela w których miałem przyjemność fotografować Pary Młode. Miejsce to położone jest w spokojnej, malowniczej okolicy nieopodal lasów, rzeki Regi i jeziora Pancerzyno. Młyn nad Starą Regą dysponuje dwiema salami weselnymi: kameralną 60 osobową w zabytkowym młynie oraz 200 osobową, nowoczesną, w pełni klimatyzowaną salą zaprojektowaną w industrialnym stylu. Sala balowa jest świetnie przemyślana i wysoko funkcjonalna. Ogromną zaletą tego urokliwego miejsca jest piękny ogród, bajkowa sceneria i pomysłowe zagospodarowanie terenu. Właściciele postawili na piękno otaczającej przyrody co zdecydowanie sprzyja nam… fotografom, gdyż można wykorzystać potencjał tego miejsca na Waszych zdjęciach ślubnych. Młyn nad Starą Regą to idealne miejsce do organizacji wymarzonego wesela, które dopełni dzień ślubu i sprawi, że stanie się on niezapomnianym przeżyciem. Najważniejsze zalety:

+ malownicza i spokojna lokalizacja,
+ duża i nowoczesna sala weselna,
+ świetny personel,
+ wykwintne menu,
+ możliwość noclegu (23 pokoje gościnne, 78 miejsc noclegowych),
+ możliwość organizacji ceremonii ślubnej w plenerze

Najlepsze sale weselne

foto: www.jarekrudnicki.pl


2. FOLWARK W PLENERZE

www.folwarkwplenerze.pl

Folwark w Plenerze czyli klimatyczna stodoła, alpaki, owce, konie i kozy. Idealne miejsce do organizacji wesela w stylu industrialnym z możliwością ceremonii ślubnej w plenerze. Obiekt położony jest 15 km od Stargardu i 50 km od Szczecina. Podsumowując:

+ malownicza i spokojna lokalizacja,
+ bliskość zwierząt,
+ świetny personel,
+ dobre menu,
+ możliwość organizacji ceremonii ślubnej w plenerze.

Folwark w Plenerze

foto: www.jarekrudnicki.pl


3. DWOREK HETMAŃSKI W KOSZEWKU

www.dworekhetmanski.pl

Dworek Hetmański w Koszewku to barokowy obiekt położony w spokojnej okolicy niedaleko Miedwia. Jest to doskonałe miejsce dla osób ze Stargardu i Szczecina do organizacji swojego wesela. Dworek w Koszewku zachwyca swą architekturą, ciekawymi wnętrzami i pięknym ogrodem. Podsumowując:

+ malownicza i spokojna lokalizacja,
+ piękne wnętrza (obrazy, rzeźby),
+ ładnie zagospodarowanie terenu,
+ świetne i urozmaicone menu,
+ możliwość noclegu w bardzo ładnych pokojach,
+ możliwość organizacji ceremonii ślubnych w plenerze.

foto: www.jarekrudnicki.pl


4. CZARNY TULIPAN

www.czarny-tulipan.eu

Pałac Czarny Tulipan w Starych Bielicach (koło Koszalina) pięknie prezentuje się zwłaszcza z zewnątrz. Ten nieszablonowy obiekt dysponuje salą na 100 osób oraz ogromnym parkingiem. Teren w pobliżu pałacu prezentuje się równie okazale. Bez problemu znajdziesz tu miejsce na wykonanie zdjęcia grupowego oraz malej sesji podczas wesela. Sala zagwarantuje niezapomniane chwile wszystkim uczestnikom wesela. Najważniejsze zalety:

+ ładny obiekt przyciąga uwagę,
+ blisko głównej drogi,
+ duży parking,
+ ładne zagospodarowanie terenu,
+ możliwość noclegu dla Gości weselnych.

Czarny Tulipan Stare Bielice

foto: www.jarekrudnicki.pl


5. PAŁAC NAD JEZIOREM W CHOCIWLU

www.palacnadjeziorem.pl

Pałac nad Jeziorem w Chociwlu jak sama nazwa wskazuje znajduje się niedaleko jeziora co jest niewątpliwą zaletą obiektu. Sala taneczna może bez problemu pomieścić 160 weselników.

+ spokojna lokalizacja niedaleko jeziora,
+ dobra kuchnia,
+ możliwość noclegu w 18 pokojach i 4 apartamentach,


6. DWÓR BIAŁE WINO U ŚNIEŻKÓW

www.usniezkow.pl

Kolejnym miejscem na mojej liście do organizacji wymarzonego ślubu i wesela jest dom weselny „Dwór Białe Wino u Śnieżków”. Obiekt znajduje się w Smolęcinie, niedaleko Kołbaskowa. Do dyspozycji mamy dwie sale weselne, ładny ogród i winnicę w której można wykonać piękne zdjęcia ślubne. Na stronie internetowej obiektu znajduje się kalkulator weselny dzięki któremu można szybko obliczyć koszt wesela.

+ dobra kuchnia,
+ możliwość noclegu w klimatyzowanych pokojach,
+ możliwość ślubu w ładnym ogrodzie,
+ winnica przy samym obiekcie.


7. BIAŁA WSTĄŻKA W CZEPINIE

www.bialawstazka.pl

Kolejna pozycja na mojej liście to dom restauracyjny Biała Wstążka który znajduje się w sielskim Czepinie. Dużą zaletą obiektu jest możliwość organizacji ślubów w plenerze. Biała Wstążka to ładne, jasne i nowoczesne wnętrza, pięknie ozdobione stoły, domowe ciasta i naturalna kuchnia. W pobliżu znajduje się duży ogród oraz staw z pomostem – idealne miejsce na wykonanie sesji zdjęciowej lub zdjęć grupowych podczas wesela.

+ dobra kuchnia,
+ możliwość noclegu,
+ możliwość ślubu w plenerze,
+ staw z pomostem oraz ogród w pobliżu.


8. HOTEL LORD W STARGARDZIE

www.lord-hotel.pl

Hotel Lord to jedno z najlepszych (o ile nie najlepsze) miejsce do organizacji wymarzonego wesela w Stargardzie o którym można pisać w samych superlatywach. Hotel Lord dysponuje dwiema pięknymi salami weselnymi: Diamentową i Kryształową. Sala Diamentowa może pomieścić do 200 Gości weselnych. Gra świateł w tej sali jest niesamowita i potrafi wprowadzić wszystkich w romantyczny klimat. W sali zamontowany jest projektor dzięki czemu możemy uatrakcyjnić przyjęcie weselne poprzez włączenie filmu. Sala Diamentowa posiada piękny ogród z tarasem, oczkami wodnymi, pomostem i piękną aranżacją, którą można wykorzystać do zdjęć rodzinnych lub mini sesji podczas wesela. Sala Kryształowa jest równie piękna. Kryształowe żyrandole oraz dodatki wyglądają niesamowicie i dodają elegancji i prestiżu tej sali. Sala Kryształowa ma dostęp do baru, a także do ogrodu. Może pomieścić do 100 Gości weselnych. Obie sale są klimatyzowane.

+ dobra kuchnia,
+ możliwość ślubu w ogrodzie,
+ piękny ogród, w którym można wykonać sesję zdjęciową,
+ możliwość noclegu (dla Gości weselnych specjalna oferta),
+ możliwość przejazdu luksusową limuzyną do kościoła i sali weselnej,
+ eleganckie, nowoczesne i klimatyzowane sale weselne.

foto: www.jarekrudnicki.pl


9. DWOREK KUROWSKI W KUROWIE

www.dworekkurowski.pl

Dworek Kurowski w Kurowie niedaleko Szczecina to znane i polecane miejsce wśród Par Młodych. Dworek dysponuje klasyczną, staropolską w pełni klimatyzowaną salą weselną na 120 osób. Istnieje możliwość organizacji ślubu w malowniczym ogrodzie, który świetnie sprawdzi się także jako miejsce do sesji rodzinnej lub mini sesji ślubnej w trakcie wesela. Dworek Kurowski oferuje możliwość noclegu w 25 przytulnych pokojach.

+ dobra, staropolska kuchnia,
+ możliwość ceremonii ślubnej w ogrodzie,
+ piękny ogród, w którym można wykonać sesję zdjęciową,
+ możliwość noclegu w ładnych pokojach.


10. BUKOWY PARK W SZCZECINIE

www.bukowypark.com

Bukowy Park znajduje się w pobliżu Jeziora Szmaragdowego w Puszczy Bukowej. Dworek dysponuje trzema eleganckimi, klimatyzowanymi salami weselnymi. Sale są dosyć duże i bardzo jasne. Mamy także do dyspozycji piękny ogród  w którym można zorganizować ślub lub sesję zdjęciową. Dworek można zwiedzić za pomocą spaceru wirtualnego, który jest dostępny na stroie internetowej tego urokliwego miejsca.

+ dobra kuchnia,
+ możliwość ceremonii ślubnej w ogrodzie,
+ piękny ogród, w którym można wykonać sesję zdjęciową,
+ możliwość noclegu w ładnych pokojach,
+ spokojna, zielona okolica.


11. RESTAURACJA KRYSZTAŁOWA W IŃSKU

www.restauracjakrysztalowa.pl

Restauracja Kryształowa w Ińsku dysponuje jedną klimatyzowaną, jasną salą weselną mieszczącą do 160 osób. Duże lustra dają poczucie przestronności. Lokal położony jest przy samej plaży jeziora Ińsko, na której można zoganizować ślub. Dla Gości weselnych możliwy jest nocleg w pokojach nad restauracją lub w pobliskich domkach.

+ dobra kuchnia,
+ możliwość noclegu,
+ blisko plaży i jeziora,
+ możliwość organizacji ślubu na plaży.

foto: www.jarekrudnicki.pl


12. RESTAURACJA CHAŁUPA W SZCZECINIE

www.chalupa.com.pl

Restauracja Chałupa w Szczecinie dysponuje klimatyzowaną salą bankietową na 120 weselników. Sala jak i cały lokal zaprojektowana jest w sielskim stylu. Do dyspozycji Gości jest piękny ogród, w którym można zorganizować ślub oraz dwa tarasy. Restauracja Chałupa serwuje pyszne dania,  specjalizuje się głównie w tradycyjnej kuchni polskiej. Do zalet można także dodać duży, monitorowany parking.

+ dobra tradycyjna kuchnia,
+ możliwość organizacji ślubu w plenerze,
+ monitorowany parking,
+ ogród, w którym można wykonać zdjęcia podczas wesela.


13. FOLWARK PODKOWA W SZCZECINIE

www.folwarkpodkowa.pl

Folwark Podkowa znajduje się bardzo blisko Szczecina, a dokładnie w Przęsocinie przy ul. Wierzbowej. Sielankowa atmosfera i bliskość wielu gatunków  zwierząt (np. lam, koni) sprawia, że możemy poczuć się jak na wsi. Rustykalna w pełni klimatyzowana sala weselna może pomieścić ok. 100 Gości. W gospodarstwie agroturystycznym można zorganizować sesję ze zwierzętami w tle. Folwark organizuje także przejazdy bryczką dla Gości jako urozmaicenie imprezy. Istnieje możliwość noclegu dla 40 osób.

+ dobra urozmaicona kuchnia,
+ możliwość organizacji ślubu w plenerze,
+ monitorowany parking,
+ bliskość zwierząt i natury.


14. PAŁAC W RYMANIU

www.hotelryman.pl

Pałac w Rymaniu dysponuje dwiema mniejszymi salami do organizacji niewielkich przyjęć, oraz jedną dużą, klimatyzowaną salą w stylu glamour dla 140 osób. Do dyspozycji Gości oddano 60 miejsc noclegowych.

+ dobra urozmaicona kuchnia,
+ możliwość organizacji ślubu w plenerze,
+ ogród w którym można zorganizować zaślubiny.


15. ZAMEK W PĘZINIE

www.pezino.pl

Zamek  został wybudowany w XVw. w miejscowości Pęzino, 14km od Stargardu. Przemieszczając się po wnętrzach zamku można poczuć jego niezwykłą duszę i historię. Wesele w tak niesamowitym miejscu zostanie zapamiętane na długo nie tylko za sprawą ciekawych, często nienaruszonych zębem czasu wnętrz, ale także za sprawą klimatu, który można tu odczuć. Największa sala weselna może pomieścić nawet 200 Gości chociaż parkiet taneczny nie jest zbyt duży. W zamku znajduje się taras widokowy, na którym wykonywałem zdjęcia z Parą Młodą i wyszły świetnie. Z tarasu można także wykonać piękne zdjęcie grupowe z góry. Spokój i cisza z dala od zgiełku miasta to kolejna zaleta tego zamku. Istnieje możliwość noclegu dla 40 osób.

+ dobra kuchnia,
+ niesamowite miejsce i piękne wnętrza,
+ ogród w którym można zorganizować zaślubiny.

Zamek Pęzino

foto: www.jarekrudnicki.pl


16. HOTEL NORD W MIERZYNIE

www.hotelnord.pl

Hotel Nord w Mierzynie posiada, aż 5 sal, w których można zorganizować przyjęcie. Największa sala bankietowa może pomieścić 120 Gości weselnych. Dla osób kochających przyrodę i bliskość natury istnieje możliwość organizacji ceremonii ślubnej i sesji zdjęciowej w niedużym ogrodzie. Obiekt dysponuje 70 miejscami noclegowymi.

+ dobra kuchnia,
+ możliwość noclegu dla 70 osób,
+ ogród w którym można zorganizować ślub oraz sesję ślubną.

foto: www.jarekrudnicki.pl


17. DOM WESELNY MIMOZA – DĘBNO

www.domweselny.mimoza.net.pl

Dom weselny Mimoza w Dębnie dysponuje ładną i jasną salą taneczną oświetloną różnokolorowym światłem. Dom weselny zbiera dobre recenzje wśród Młodych Par, które zdecydowały się zorganizować swój ślub w tym miejscu.

+ dobra kuchnia,
+ jasna i oświetlona sala weselna,


18. DWOREK WIKTORIA W DOLICACH

www.dworekwiktoria.pl

Dworek Wiktoria w Dolicach niedaleko Stargardu to jedno z ciekawszych miejsc do organizacji wymarzonego wesela. Zorganizujemy tu wesele w nowoczesnych, klimatyzowanych salach mieszczących do 180 osób. Dworek może pochwalić się dużym i ładnym ogrodem, w którym organizowane są ceremonie ślubne w plenerze. Para Młoda ma możliwość noclegu w dużym i ładnym apartamencie małżeńskim, a dla pozostałych Gości możliwy jest nocleg w 17 pokojach o wysokim standardzie.

+ dobra kuchnia,
+ duża i nowoczesna sala dla 180 osób,
+ ładny ogród, który może posłużyć jako tło fotografii,
+ możliwość organizacji ślubu w plenerze.

foto: www.jarekrudnicki.pl


19. CZARNY ŁABĘDŹ W SZCZECINIE

www.lawenda-szczecin.pl

Sala „Czarny Łabędź” udekorowana jest w stylu glamour i może pomieścić do 120 Gości.

+ wykwintna kuchnia,
+ nowoczesna sala dla 120 osób.


20. DWOREK JAMNEŃSKI W ŁAZACH

www.dworekjamnenski.pl

Dworek Jamneński w Łazach niedaleko Mielna to nowo wybudowany obiekt, który posiada dwie klimatyzowane sale weselne (złota i srebrna). Sale w połączeniu dają możliwość organizacji wesela dla 180 osób. Położenie Dworku jest z pewnością niewątpliwą zaletą. Po całonocnej zabawie można udać się na spacer po  piaszczystej plaży. Istnieje także możliwość organizacji ślubu na plaży lub w ogrodzie. Baza noclegowa Dworku Jamneńskiego przeznaczona jest dla ok. 150 Gości.

+ dobra kuchnia,
+ nowoczesne i ładne sale weselne,
+ bliskość plaży i morza,
+ możliwość organizacji ślubu w plenerze.

Dworek Jamneński w Łazach

foto: www.jarekrudnicki.pl


21. IMPULS W CHOCIWLU

www.impuls-imprezy.pl

Sala Weselna Impuls w Chociwlu to kolejne miejsce na mojej liście godne polecenia. Duża, jasna sala weselna może pomieścić nawet 200 osób. Obiekt dysponuje niewielkim ogrodem z altaną i fontanną.

+ dobra kuchnia,
+ ładna sala weselna.


22. ATRIA W GOLENIOWIE

www.atria-hotel.pl

Hotel Atria w Goleniowie to ciekawe miejsce do organizacji wesela. Bardzo ładna sala może pomieścić do 120 osób. Pyszne jedzenie jest dużą zaletą hotelu. Atria dysponuje 20 pokojami noclegowymi dla Gości.

+ pyszna kuchnia,
+ oryginalna sala weselna,
+ możliwość noclegu.


23. FENIX W MORZYCZYNIE

www.fenix-hotel.pl

Dom Weselny Fenix w Morzyczynie niedaleko Stargardu położony jest przy jeziorze Miedwie i otoczony jest w zieleni uroczego ogrodu. W ogrodzie można wykonać mini sesję zdjęciową podczas wesela. Sala weselna może pomieścić do 100 osób. Obiekt dysponuje 60 miejscami noclegowymi, które dla Gości weselnych objęte są specjalną zniżką.

+ dobra kuchnia,
+ ogród, który może posłużyć jako tło dla fotografii,
+ możliwość noclegu.


24. HOTEL DOBOSZ W POLICACH

www.hoteldobosz.eu

Hotel Dobosz położony jest w samym centrum Polic. To doskonałe miejsce do wyprawienia dużego wesela. Obiekt posiada 5 klimatyzowanych sal i zapewnia aż 400 miejsc noclegowych. Największa sala balowa może pomieścić aż 300 osób.

+ dobra kuchnia,
+ bardzo dużo miejsc noclegowych,
+ bardzo duża sala weselna.


25. HOTEL SALVADOR W PYRZYCACH

www.hotel-salvador.pl

Hotel Salvador w Pyrzycach do kolejne miejsce po Hotelu Dobosz, w którym możemy zorganizować bardzo duże wesele. Hotel dysponuje dwiema klimatyzowanymi salami weselnymi. Większa sala może pomieścić do 250 Gości. Hotel posiada 64 miejsca noclegowe

+ wykwintne menu,
+ możliwość noclegu,
+ bardzo duża i ładna sala weselna.


26. FOLWARK WIRÓWEK W GRYFINIE

www.wirowek.pl

Folwark Wirówek usytuowany jest w otulinie Parku Narodowego Wodna Odra 30 km od Szczecina. Folwark został odrestaurowany w 1994 roku. Sala weselna może pomieścić do 150 osób. Folwark dysponuje miejscami noclegowymi. Apartament dla nowożeńców gratis.

+ wykwintne menu,
+ możliwość noclegu,
+ ciekawe położenie w spokojnej okolicy wśród przyrody.


27. DOM WESELNY VIVAT W SZCZECINIE

www.vivat.net.pl

Dom Weselny Vivat posiada jedną klimatyzowaną salę, która może pomieścić 120 osób. Obiekt znajduje się w Mierzynie przy ul. Długiej 16a. W niedużym ogrodzie można wykonać mini sesję zdjęciową, jednak na zdjęcie grupowe raczej nie znajdziemy miejsca. Dla Gości chcących przenocować w obiekcie przewidziano 20 miejsc noclegowych.

+ wykwintne menu,
+ możliwość noclegu.


28. AQUA MARINE W DŹWIRZYNIE

www.stanica-wodna.pl

Aqua Marine do obiekt położony w cudownym miejscu z widokiem na jezioro i niedaleko morza. Sala weselna jest klimatyzowana i może pomieścić 140 weselników. Przewidziano także 140 miejsc noclegowych w 32 domkach letniskowych. Aqua Marine organizuje dla Gości weselnych rejs łódką po jeziorze.

+ bardzo dobre menu,
+ możliwość noclegu w domkach letniskowych,
+ ładne położenie – nad jeziorem.


29. LILA PARK W SZCZECINIE

www.lilapark.net

Lila Park to jedna z największych sal weselnych w Szczecinie, która może pomieścić nawet 300 osób. Sala jest nowoczesna, klimatyzowana. Duży i piękny ogród może posłużyć do wykonania sesji zdjęciowej, garden party lub ceremonii ślubnej w plenerze. Lila Park posiada 86 miejsc noclegowych oraz duży monitorowany parking.

+ pyszne jedzenie,
+ ładny ogród, w którym można wykonać sesje zdjęciową lub zdjęcie grupowe,
+ możliwość ślubu w plenerze,
+ możliwość noclegu dla dużej liczby osób.


30. RESTAURACJA SŁOWIAŃSKA NOVA W WĘGORZYNIE

www.slowianskawegorzyno.pl

Restauracja Słowiańska NOVA w Węgorzynie to obiekt, z długa historią, który w ostatnim czasie przeszedł ogromną metamorfozę. Nowoczesne wnętrza, piękny wystrój i pyszne jedzenie sprawiają, że jest to idealne miejsce do organizacji wesel i imprez okolicznościowych. Jasna, nowoczesna i w pełni klimatyzowana sala zaprojektowana w stylu glamour może pomieścić 140 Gości weselnych. Lokal dysponuje także nowo wybudowanym tarasem.

+ pyszne jedzenie,
+ ładna, nowoczesna sala weselna,
+ świetna obsługa,
+ blisko parku, w którym można wykonać sesję zdjęciową i zdjęcie rodzinne.

foto: www.jarekrudnicki.pl


31. ROYAL HOUSE W BIAŁOGARDZIE

www.royalhouse-wesela.pl

Royal House w Białogardzie to duży dom weselny mogący pomieścić w sali bankietowej nawet 200 osób. Obiekt posiada duży parking, 28 pokoi noclegowych i 1 apartament. W sali znajdują się schody, które można wykorzystać do wykonania zdjęcia grupowego.

+ pyszne menu,
+ ładna, jasna sala weselna,
+ świetna obsługa,
+ możliwość noclegu,
+ duży parking.

Royal House Białogard

foto: www.jarekrudnicki.pl


32. HOTEL MAŁY MŁYN – STARGARD

www.malymlyn.pl

Hotel Mały Młyn w Stargardzie posiada 17 pokoi i 3 apartamenty dla gości weselnych. Sala taneczna jest dość mała i ciemna, jednakże sala jadalna jest jedną z najpiękniejszych sal (i najbardziej fotogenicznych) w jakiej miałem okazję fotografować. Światło zachodzącego słońca, które wpada przez oszklone ściany nadaje temu miejscu niepowtarzalny klimat. Sala jadalna posiada balkon, z którego można wykonać piękne zdjęcie. Przed salą można wykonać zdjęcie z odbijającymi się w szkle zimnymi ogniami. Istnieje możliwość zorganizowania ślubu w plenerze.

+ pyszne menu,
+ ładna sala jadalna,
+ możliwość noclegu,
+ balkon.

Hotel Mały Stargard - Restauracja
Najlepsze sale weselne - TOP 33 | BeLove - Fotografia Ślubna | Fotograf Ślubny Jarek Rudnicki
Hotel Mały Stargard
Najlepsze sale weselne - TOP 33 | BeLove - Fotografia Ślubna | Fotograf Ślubny Jarek Rudnicki
Hotel Mały Stargard
Najlepsze sale weselne - TOP 33 | BeLove - Fotografia Ślubna | Fotograf Ślubny Jarek Rudnicki

foto: www.jarekrudnicki.pl


33. SALA WESELNA ZIELENIEWO (KOŁOBRZEG)

Sala Weselna Zieleniewo (Facebook)

Sala weselna w Zieleniewie to duża, jasna sala w stylu glamour, która bez problemu pomieści nawet 200 osób. Dookoła jest dużo zieleni na tle której można wykonać zdjęcia indywidualne i grupowe. Jako fotograf ślubny wykonywałem tutaj reportaż z wesela Sandry i Roberta. W galerii można obejrzeć więcej zdjęć (link). Jedyny mały minus (niezależny od sali) to dojazd z Mapą Google na ul. Bażancią 25. Jadąc pierwszy raz nawigacja błądziła nie mogąc znaleźć adresu sali przez co ja i niektórzy goście musieliśmy pytać o drogę okolicznych mieszkańców .

+ pyszne menu,
+ duży parking
+ jasna i przestronna sala,
+ możliwość ślubu w plenrze,
+ dużo zieleni i spokojna okolica.

Sala weselna w Zieleniewie koło Kołobrzegu
Najlepsze sale weselne - TOP 33 | BeLove - Fotografia Ślubna | Fotograf Ślubny Jarek Rudnicki
Sala weselna w Zieleniewie koło Kołobrzegu
Najlepsze sale weselne - TOP 33 | BeLove - Fotografia Ślubna | Fotograf Ślubny Jarek Rudnicki

foto: www.jarekrudnicki.pl


4 komentarze

 1. Bardzo ładne zestawienie 🙂 To ja dorzucę jeszcze jedną nowiutką salę weselną z hotelem – Belveder Make a Wish. Miejsce jest przepiękne. Sala w stylu glamour, po prostu bajeczna.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *