BeLove Logo

Stwórzmy razem piękną historię...

Pamiątki ślubne

W życiu dwojga zakochanych w sobie ludzi przychodzi taki dzień, który chcieliby zapamiętać na zawsze. Dzień magiczny i wyjątkowy. Dzień po którym nigdy nic nie będzie już takie samo…

1. PAMIĄTKI ŚLUBNE

Pamiątki ślubne pozwalają powrócić do tych pięknych i wyjątkowych chwil dnia ślubu, które są pełne wzruszeń i emocji. Przypominają pośpiech podczas przygotowań, wzruszenie rodziców w trakcie błogosławieństwa swoich dzieci, poruszającą przysięgę małżeńską podczas uroczystości oraz romantyczny taniec do białego rana na przyjęciu weselnym.

Dzięki fotoproduktom Wasze wspomnienia pozostaną żywe i piękne na zawsze, a każde ich przypomnienie wzbudzi w Was miłe emocje i ciepłe wspomnienia.

2. ALBUM ŚLUBNY

Album ślubny to wspaniała, elegancka pamiątka ślubna na długie lata. Fotoalbum zawiera najlepsze i wyselekcjonowane fotografie ślubne z każdego momentu reportażu. Album ślubny powinien tworzyć stylistycznie jedność z innymi produktami np. z pendrive ze zdjęciami cyfrowymi. Powinien też nawiązywać do Was samych i stylu Waszego ślubu i wesela.

Zawsze przekonuje niezdecydowanych, że album ślubny to najpiękniejsza pamiątka w którą warto zainwestować. Nie było jeszcze takiej Pary, która nie byłaby zadowolona ze swojego albumu ślubnego. Nie jest to tajemnicą, że zdjęcia wydrukowane na sztywnych, grubych i dużych stronach mają swój niepowtarzalny klimat i urok.

Odbitki fotograficzne

3. ALBUM ŚLUBNY DLA RODZICÓW

Pięknym gestem jest obdarowanie swoich rodziców albumem ze ślubu. Rodzice uwielbiają ten rodzaj prezentu i często pokazują album wszystkim gościom odwiedzającym ich dom. To wspaniały prezent, który sprawi wiele uśmiechu i radości i pozwoli wrócić raz jeszcze do dnia ślubu ich dzieci.

Album ślubny dla rodziców może być wręczony w ramach podziękowań za wychowanie i okazaną pomoc w organizacji ślubu i wesela.

Album dla rodziców może mieć różne formy. Najczęściej wybieraną opcją jest wykonanie albumu ze zdjęciami spersonalizowanymi na których znajduje się rodzina obdarowanego rodzica. Tego typu albumy są zazwyczaj mniejsze, posiadają mniejszą ilość stron i mają wygrawerowany na pierwszej stronie napis, np. „Dla Najwspanialszych Rodziców”.

4. ALBUM ŚLUBNY CENA

Album ślubny wykonany przeze mnie (o ile nie jest w pakiecie) może mieć bardzo różną cenę, która zależy od:

  • modelu,
  • technologii druku,
  • grubości, ilości i wielkości stron,
  • specjalnych dodatków: okienko na pierwszej stronie, grawer, okucia, itp.
  • opcji z pendrivem lub bez,
  • opcji w pudełku lub bez.

Szczegóły i cena albumów zamawianych poza pakietem ustalane są indywidualne. Przykładowe modele albumów ślubnych, które wykonuję można sprawdzić na stronie: www.jarekrudnicki.pl/oferta/

fotoalbum czarna gwiazda |
fotoalbum w bialej ekoskorze |
fotoalbum swarovski |
album slubny |

5. PENDRIVE ŚLUBNY

Pendrive ślubny to najlepszy nośnik na Wasze zdjęcia cyfrowe. Dużą zaletą pendrive’a jest fakt, że potrafi pomieścić setki, a nawet tysiące zdjęć w pełnej rozdzielczości. Pendrive może być podłączony nie tylko do komputera. Dzięki złączu USB możemy nasze zdjęcia ślubne przeglądać bezpośrednio na dużym ekranie telewizora lub obrazie z projektora multimedialnego.

Opakowanie, w którym umieszczony jest pendrive stylistyką nawiązuje do materiału z którego wykonany jest album ślubny, a najczęściej jest to ekoskóra, aksamit i tkanina. Miłośnicy stylu boho mogą wybrać pudełko drewniane.

Pendrive, który wykonuje dla swoich Klientów jest elegancki, najczęściej posiada grawer na ekoskórze, posiada interfejs USB 3.0 (dzięki czemu zgrywanie i przeglądanie zdjęć trwa bardzo szybko). Pudełko jest równie eleganckie. Może posiadać grawer, nadruk, napis, zdjęcie i jest zamykane magnetyczne. Dzięki wbudowanym w środku magnesom etui na pendrive nie otwiera się samoistnie.

Pendrive ze wszystkimi zdjęciami może znajdować się także w albumie ślubnym tworząc pełen pakiet (pudełko na album, album ślubny, pendrive).

Przykładowe produkty można sprawdzić na stronie: www.jarekrudnicki.pl/oferta/

Pamiątki ślubne

6. ZDJĘCIA ŚLUBNE


Zdjęcia ślubne tzw. odbitki, najczęściej drukowane są w rozmiarze 15×21 lub 15x23cm na profesjonalnym papierze Kodak lub Juji. Do wyboru mamy także cztery rodzaje papieru:

  • papier błyszczący,
  • papier matowy
  • jedwabny,
  • papier metaliczny.

W dniu ślubu każda Para Młoda pragnie uwiecznić najpiękniejsze momenty tego wyjątkowego dnia. Powstaje wiele pięknych fotografii, które warto zachować na długo w formie tradycyjnej – wywołując odbitki. Dlaczego więc Pary Młode tak chętnie sięgają po tę formę archiwizacji swoich wspomnień?

Z pewnością odbitki to doskonały sposób na zaprezentowanie swoich ulubionych zdjęć. Można je podarować rodzinie, przyjaciołom, a także umieścić w albumie ślubnym lub ramkach na pamiątkę. To także piękna dekoracja dla domu, która przypomina o tych wyjątkowych chwilach i wzbogaca przestrzeń.

Ponadto odbitki mają wiele zalet w porównaniu do zdjęć cyfrowych. Nie wymagają specjalistycznego sprzętu do oglądania, nie musimy martwić się o zapis w chmurze czy zależność od dostępu do Internetu. Odbitki są także wyjątkowe gdyż mają swój unikalny charakter i niepowtarzalny klimat.

Wywoływanie odbitek to swoista przyjemność. Czekanie na gotowe zdjęcia, przeglądanie ich i wybieranie ulubionych to niezapomniane chwile, które tylko wzmacniają nasze emocje związane z dniem ślubu.

zdjecia slubne |

7. GALERIA ZDJĘĆ ŚLUBNYCH

Podczas planowania pamiątek ślubnych, warto również pomyśleć o naszych bliskich Gościach weselnych. W dzisiejszych czasach niezwykle oryginalnym, zaskakującym i przyjemnym upominkiem jest internetowa galeria zdjęć, która skupia się na uchwyceniu chwil nie Pary Młodej, ale właśnie zaproszonych Gości. Fotograf z pewnością uchwycił wiele wzruszających i niezapomnianych momentów, w których brali udział nasi bliscy i przyjaciele. Galeria jest ukryta, a dostęp do niej możliwy jest tylko po podaniu hasła, które przekazuje Para Młoda. Każdy z zaproszonych Gości będzie miał możliwość przejścia przez tę magiczną fotorelację, powrotu do tamtego wyjątkowego dnia, znalezienia siebie na zdjęciach i pobrania ich na pamiątkę.

Taki prezent bez wątpienia wywoła uśmiech na twarzy i zaskoczenie u każdego, kto otrzyma link do galerii, a przede wszystkim pozwoli na ponowne przeżycie tych wspaniałych chwil.

Jeden komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *