Pamiątki ślubne

W życiu dwojga zakochanych w sobie ludzi przychodzi taki dzień, który chcieliby zapamiętać na zawsze. Dzień magiczny i wyjątkowy. Dzień po którym nigdy nic nie będzie już takie samo…

1. PAMIĄTKI ŚLUBNE

Pamiątki ślubne pozwalają wrócić do tych pięknych i wyjątkowych chwil dnia ślubu. Przypominają pośpiech podczas przygotowań, wzruszenie rodziców w trakcie błogosławieństwa swoich dzieci, wzruszającą przysięgę małżeńską podczas wesela i taniec do białego rana na zabawie weselnej.

Dzięki fotoproduktom Wasze wspomnienia z biegiem lat nigdy nie upłyną i zapamiętacie je na całe życie.

2. ALBUM ŚLUBNY

Album ślubny to wspaniała, elegancka pamiątka ślubna na długie lata. Fotoalbum zawiera najlepsze i wyselekcjonowane fotografie ślubne z każdego momentu reportażu. Album ślubny powinien tworzyć stylistycznie jedność z innymi produktami np. z pendrive ze zdjęciami cyfrowymi. Powinien też nawiązywać do Was samych i stylu Waszego ślubu i wesela.

Zawsze przekonuje niezdecydowanych, że album ślubny to najpiękniejsza pamiątka w którą warto zainwestować. Nie było jeszcze takiej Pary, która nie byłaby zadowolona ze swojego albumu ślubnego. Nie jest to tajemnicą, że zdjęcia wydrukowane na sztywnych, grubych i dużych stronach mają swój niepowtarzalny klimat i urok.

Odbitki fotograficzne

3. ALBUM ŚLUBNY DLA RODZICÓW

Pięknym gestem jest obdarowanie swoich rodziców albumem ze ślubu. Rodzice uwielbiają ten rodzaj prezentu i często pokazują album wszystkim gościom odwiedzającym ich dom. To wspaniały prezent, który sprawi wiele uśmiechu i radości i pozwoli wrócić raz jeszcze do dnia ślubu ich dzieci.

Album ślubny dla rodziców może być wręczony w ramach podziękowań za wychowanie i okazaną pomoc w organizacji ślubu i wesela.

Album dla rodziców może mieć różne formy. Najczęściej wybieraną opcją jest wykonanie albumu ze zdjęciami spersonalizowanymi na których znajduje się rodzina obdarowanego rodzica. Tego typu albumy są zazwyczaj mniejsze, posiadają mniejszą ilość stron i mają wygrawerowany na pierwszej stronie napis, np. „Dla Najwspanialszych Rodziców”.

4. ALBUM ŚLUBNY CENA

Album ślubny wykonany przeze mnie (o ile nie jest w pakiecie) może mieć bardzo różną cenę, która zależy od:

  • modelu,
  • technologii druku,
  • grubości, ilości i wielkości stron,
  • specjalnych dodatków: okienko na pierwszej stronie, grawer, okucia, itp.
  • opcji z pendrivem lub bez,
  • opcji w pudełku lub bez.

Szczegóły i cena albumów zamawianych poza pakietem ustalane są indywidualne. Przykładowe modele albumów ślubnych, które wykonuję można sprawdzić na stronie: www.jarekrudnicki.pl/oferta/

fotoalbum czarna gwiazda |
fotoalbum w bialej ekoskorze |
fotoalbum swarovski |
album slubny |

5. PENDRIVE ŚLUBNY

Pendrive ślubny to najlepszy nośnik na Wasze zdjęcia cyfrowe. Dużą zaletą pendrive’a jest fakt, że potrafi pomieścić setki, a nawet tysiące zdjęć w pełnej rozdzielczości. Pendrive może być podłączony nie tylko do komputera. Dzięki złączu USB możemy nasze zdjęcia ślubne przeglądać bezpośrednio na dużym ekranie telewizora lub obrazie z projektora multimedialnego.

Opakowanie, w którym umieszczony jest pendrive stylistyką nawiązuje do materiału z którego wykonany jest album ślubny, a najczęściej jest to ekoskóra, aksamit i tkanina. Miłośnicy stylu boho mogą wybrać pudełko drewniane.

Pendrive, który wykonuje dla swoich Klientów jest elegancki, najczęściej posiada grawer na ekoskórze, posiada interfejs USB 3.0 (dzięki czemu zgrywanie i przeglądanie zdjęć trwa bardzo szybko). Pudełko jest równie eleganckie. Może posiadać grawer, nadruk, napis, zdjęcie i jest zamykane magnetyczne. Dzięki wbudowanym w środku magnesom etui na pendrive nie otwiera się samoistnie.

Pendrive ze wszystkimi zdjęciami może znajdować się także w albumie ślubnym tworząc pełen pakiet (pudełko na album, album ślubny, pendrive).

Przykładowe produkty można sprawdzić na stronie: www.jarekrudnicki.pl/oferta/

Pamiątki ślubne

6. ZDJĘCIA ŚLUBNE


Zdjęcia ślubne tzw. odbitki, najczęściej drukowane są w rozmiarze 15×21 lub 15x23cm na profesjonalnym papierze Kodak lub Juji. Do wyboru mamy także trzy rodzaje papieru:

  • papier błyszczący,
  • papier matowy,
  • papier metaliczny.

Pary Młode chętnie wykorzystują odbitki ślubne jako dekoracje domu. Ulubione zdjęcia umieszczone w ramkach można powiesić na ścianie albo postawić na półce.

zdjecia slubne |

7. GALERIA ZDJĘĆ ŚLUBNYCH

Planując pamiątki ślubne warto pamiętać także o swoich Gościach weselnych. W ostatnim czasie bardzo przyjemnym, a zarazem zaskakującym prezentem jest galeria zdjęć umieszczona w Internecie, która zawiera głównie zdjęcia nie Pary Młodej, a Gości weselnych. Osoby, które uczestniczyły w tak ważnym dniu i bawiły się na zabawie weselnej z pewnością zostali uchwyceni przez fotografa. Galeria jest ukryta i można do ją przejrzeć podając hasło dostępu otrzymane od Pary Młodej. Wszyscy, którzy otrzymali link mogą przejrzeć fotografie, przeżyć ten dzień na nowo, znaleźć siebie na zdjęciach, a nawet  pobrać je na pamiątkę.

Gwarantuję u każdego uśmiech i zaskoczenie z takiego prezentu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *