fbpx

Zespół muzyczny na wesele – TOP 5 w 2021 roku

ZESPÓŁ MUZYCZNY NA WESELE - TOP 5 W 2021 ROKU

Zespół muzyczny na wesele – Jak wybrać najlepszy zespół weselny? Ile kosztuje zespół muzyczny? Z kim współpracowałem w ubiegłym sezonie? Na te i inne pytania postaram się odpowiedzieć w dzisiejszym poście!

Fotograf to nie tylko czarodziej zatrzymujący czas jak pisałem w jednym z wpisów na tej stronie. Każdy fotograf ma to szczęście, że jego praca (czyt. pasja) polega na chronicznym odkrywaniu nowych miejsc i poznawaniu nowych, równie pozytywnie zakręconych na punkcie swojej pasji ludzi.

W tym wpisie przedstawię Wam moje nowe odkrycia z minionego sezonu ślubnego 2021, w którym poznałem kilka nowych, bardzo ciekawych zespołów muzycznych grających muzykę na żywo. A odkryciami warto się dzielić!

DOBRY ZESPÓŁ MUZYCZNY NA WESELE - JAK ZNALEŹĆ?

Pary Młode szukając dobrego zespołu muzycznego na wesele często korzystają z wyszukiwarki Google wpisując frazy:

  • Najlepszy zespół weselny,
  • Najlepszy zespół na wesele,
  • Dobry zespół muzyczny na wesele,
  • Zespół muzyczny Szczecin (nazwa miejscowości).

Przeglądając wyniki wyszukiwania z pewnością znajdziemy wiele polecanych zespołów grających muzykę na żywo. Dla Młodej Pary ten wybór może być najtrudniejszym wyborem podczas organizacji swojego wesela. Z całą pewnością to zespół muzyczny, jego repertuar, doświadczenie, umiejętność nawiązywania kontaktu z gośćmi i podejmowanie decyzji będą kluczowe dla zabawy weselnej na parkiecie i całego wesela.

Dobry zespół muzyczny – jak go znaleźć? Dobrym pomysłem jest sprawdzenie zespołu na żywo i uczestniczenie w imprezie prowadzonej przez zespół. Jesteśmy wtedy w stanie określić czy podoba nam się repertuar, energia, konkursy i zabawy weselne serwowane przez zespół.

Po drugie: Polecenia znajomych. Nie ma lepszej rekomendacji jak opinia zadowolonych klientów, najlepiej klientów, których sami znamy.

Na dalszym miejscu są portale ślubne, na których znajdziecie tysiące ogłoszeń, np.:

ILE KOSZTUJE ZESPÓŁ MUZYCZNY NA WESELE?

Ceny usług zespołu muzycznego mogą być bardzo różne i zazwyczaj wahają się od 3tys. do nawet 10 tys. zł. Usługi czteroosobowego zespołu to zazwyczaj ok 5 tys. zł. Cenę usługi kształtuje, m.in.:

  • Doświadczenie i umiejętności zespołu,
  • Ilość godzin pracy (wesele / wesele z poprawinami),
  • Ilość sprzętu (np. dodatkowe oświetlenie),
  • Dodatkowi członkowie zespołu (np. saksofonista, skrzypaczka),
  • Dodatkowe atrakcje (np. napis Love, ciężki dym).

POLECANE ZESPOŁY MUZYCZNE W 2021 ROKU

Trudno byłoby wymienić wszystkie zespoły muzyczne, które poznałem. Poniższa lista przedstawia tylko 5 z wielu zespołów grających muzykę na żywo z którymi współpracowałem w poprzednim sezonie ślubnym czyli w 2021 roku. Bandy, które szczególnie zapadły mi w pamięć. Kolejność jest przypadkowa:

ZESPÓŁ COSMO

YouTube
Facegook

Zespół Cosmo to profesjonalny zespół grający na żywo, który oprócz muzyki disco polo rozpala weselników muzyką biesiadną i taneczną. Zespół Cosmo pochodzi z Łowicza, powstał w 2015 roku i tworzą go pięciu muzyków. Z zespołem spotkałem po raz pierwszy na weselu Marty i Dawida w Białogardzie na którym razem z kamerzystami z EliteDrone wykonywaliśmy reportaż ślubny.

Zespół muzyczny Cosmo zapamiętałem jako band, który utrzymuje świetną relację ze wszystkimi gośćmi. To co bardzo mi spodobało podczas wesela to częste wyjścia zespołu do bawiących się osób przy stołach i na parkiecie. Pięciu jednakowo ubranych muzyków, profesjonalne nagłośnienie, oświetlenie i mnóstwo pozytywnej energii i uśmiechu. Widać, że kochają grać razem na żywo i sprawia im to wiele radości i zabawy. Zespół oprócz znanych wszystkim hitów weselnych posiada w swoim repertuarze kilka własnych piosenek i liczne ciekawe zabawy integracyjne.

Dużą zaletą, którą warto nadmienić jest fakt, że zespół towarzyszy Parze Młodej już od przygotowań i błogosławieństwa.

To była szalona noc podczas której przy pełnym parkiecie niczym w szalonym  transie bawiło się ponad 100 gości weselnych.

ZESPÓŁ ALTANERS

Facebook

Zespół Altaners to Ola (wokal), Norbert (wokal i klawisze) i Kamil (gitara) – utalentowane trio grające muzykę na żywo na najwyższym poziomie.  Altaners to synonim nie tylko udanego wesela. Zespół specjalizuje się w prowadzeniu różnych eventów tj. festyny, imprezy okolicznościowe i firmowe, urodziny, itd.

Ciekawy repertuar muzyczny, piękny wokal, dbałość o brzmienie i świetna konferansjerka to składowe udanej zabawy weselnej, którą z pewnością poprowadzi dla Was Altaners.

ZESPÓŁ SOUND&VOICE

www.soundandvoice.weebly.com

Zespół Sound&Voice poznałem na weselu Kasi i Konrada w Dworku Jamneńskim w Łazach. Jako fotograf ślubny zwracam szczególną uwagę na oświetlenie, którym dysponuje zespół/DJ dzięki, któremu mogę wykonać klimatyczne fotografie pod światło. Poprzez wydłużoną ekspozycję mam możliwość malować światłem zaznaczając ruch podczas zabawy weselnej. Zdjęcia pod kolorowe światło nadają fotografiom swoisty klimat. Sound&Voice posiada piękną oprawę świetlną co sprawiło, że moje fotografie były kolorowe i klimatyczne.

Zespół oferuje ciężki dym podczas pierwszego tańca Pary Młodej. Jest to efekt pełen tajemniczości i uroku, który sprawia unoszenie małżonków w chmurach podczas ich tańca.

Sound&Voice to świetny wokal, oryginalne brzmienie, mix sprawdzonych utworów weselnych oraz najnowszych hitów.

ZESPÓŁ BECK-BAND

Facebook

Zespół Beck-Band poznałem na weselu Justyny i Piotra w Chociwlu, a nawet wcześniej bo podczas błogosławieństwa Pary Młodej. Czteroosobowy band nie tylko profesjonalnie poprowadzi szaloną zabawę weselną na parkiecie. Integracja gości, oryginalne konkursy, biesiada przy stołach i zabawy z humorem to inne atuty tego zespołu. Beck-Band to pełen energii i pasji zespół ze świetnym nagłośnieniem i oświetleniem, pięknym wokalem Natalii i konferansjerce Wojtka.

ZESPÓŁ ELEGANCKI

www.zespolelegancki.pl

Zespół Elegancki gwarantuje kompleksową oprawę muzyczną na żywo. Z powodzeniem zagra hity muzyki pop, ballady rockowe i tradycyjną biesiadę. Charakterystyczne brzmienie gitary elektrycznej Jacka, piękny wokal Agaty i nietuzinkowe brzmienie instrumentów klawiszowych Jakuba w połączeniu z ich energią i ogromnym doświadczeniem scenicznym dają gwarancją świetnej i niezapomnianej zabawy.

Z Eleganckimi miałem przyjemność współpracować już nie raz. Wspominam nie tylko świetną współpracę na linii zespół – fotograf, ale także sympatyczne i ciekawe rozmowy w czasie przerw.

.cata-page-title, .page-header-wrap {background-color: #e6b1b3;}.cata-page-title, .cata-page-title .page-header-wrap {min-height: 250px; }.cata-page-title .page-header-wrap .pagetitle-contents .title-subtitle *, .cata-page-title .page-header-wrap .pagetitle-contents .cata-breadcrumbs, .cata-page-title .page-header-wrap .pagetitle-contents .cata-breadcrumbs *, .cata-page-title .cata-autofade-text .fading-texts-container { color:#FFFFFF !important; }.cata-page-title .page-header-wrap { background-image: url(https://jarekrudnicki.pl/wp-content/uploads/2022/02/zespol-beck-band-5.jpg); }.cata-page-title.cata-page-title-image.cata-use-overlay .page-header-wrap:before { background: rgba(0, 0, 0, 0.3); } #separator_f9q .cata-sep-holder .cata-sep-line{ border-color: #EEEEEE;} #separator_4dz .cata-sep-holder .cata-sep-line{ border-color: #EEEEEE;} #separator_0qi .cata-sep-holder .cata-sep-line{ border-color: #EEEEEE;} #separator_nze .cata-sep-holder .cata-sep-line{ border-color: #EEEEEE;} #separator_aln .cata-sep-holder .cata-sep-line{ border-color: #EEEEEE;}