fbpx

Ślub: Gosia i Michał

PIĘKNY ŚLUB GOSI I MICHAŁA

ŚLUB W ŚWIDWINIE - TAK ZACZĘŁĄ SIĘ TA PRZYGODA…

Jak pisał Destin Sparks „Fotografia to sztuka utrwalania wspomnień”. Tym razem miałem przyjemność utrwalić wspomnienia wyjątkowej pary: Małgorzaty i Michała. Czym mnie ujęli? Chyba tym co dla zakochanej w sobie Pary najistotniejsze. Oni po prostu się kochają. Można to było odczuć kiedy spotkaliśmy się po raz pierwszy w Świdwinie, aby omówić szczegóły naszej współpracy i wtedy kiedy żegnaliśmy się po sesji ślubnej nad morzem.

PEŁEN EMOCJI ŚLUB I UPUST EMOCJI NA PARKIECIE...

Ceremonia ich ślubu odbyła się w kościele Matki Boskiej Nieustającej Pomocy w Świdwinie. Jest to jeden z moich ulubionych kościołów w których fotografowałem chociażby dlatego, że całe prezbiterium można przejść dookoła nie zakłócając tym samym uroczystości podczas zmiany stron. Zabawa weselna odbyła się w domu weselnym Helena Park w Świdwinie. Jest to miejsce oddalone nieco od centrum miasta. Dużą zaletą Helena Park jest m.in. ładnie zagospodarowany teren dookoła obiektu, który doskonale sprawdził się podczas zdjęć rodzinnych i mini sesji ślubnej w czasie przerwy. Szczypta: Pięknego wystroju, świetnego zespołu muzycznego, super atmosfery, nastroju i kilku innych składników, aby stworzyć idealną i niezapomnianą zabawę.

Jeśli chcecie poznać przepis na udany ślub i wesele to zgłoście się do Małgorzaty i Michała!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

.cata-page-title, .page-header-wrap {background-color: #e6b1b3;}.cata-page-title, .cata-page-title .page-header-wrap {min-height: 250px; }.cata-page-title .page-header-wrap .pagetitle-contents .title-subtitle *, .cata-page-title .page-header-wrap .pagetitle-contents .cata-breadcrumbs, .cata-page-title .page-header-wrap .pagetitle-contents .cata-breadcrumbs *, .cata-page-title .cata-autofade-text .fading-texts-container { color:#FFFFFF !important; }.cata-page-title .page-header-wrap { background-image: url(https://jarekrudnicki.pl/wp-content/uploads/2021/01/background_15.jpg); }.cata-page-title.cata-page-title-image.cata-use-overlay .page-header-wrap:before { background: rgba(0, 0, 0, 0.3); }