Małgorzata & Michał

POMYSŁ NA SESJĘ ZDJĘCIOWĄ…

Miłość! To morze pełne uczuć, emocji i ludzi takich jak Małgorzata i Michał. Kiedy rozmawiałem z Młodą Parą o miejscu ich sesji ślubnej wiedzieliśmy, że musi to być intymne miejsce, które pozwoli im w ciszy i spokoju skupić się na sobie. Chcieli, aby zdjęcia były prawdziwe, niewymuszone i pokazywały ich samych w naturalny sposób. Wybraliśmy las i morze. Sesja nad morzem często rodzi pytania: „A co jeśli będzie padać?”. Zdjęcia w deszczu przecież też są super! Tego dnia pogoda była idealna. Słońce przenikało przez korony gęstego nadmorskiego lasu, a my łapaliśmy flary aby uchwycić klimatyczne kadry. Bardzo dużą zaletą naszej fotograficznej przygody było samo nastawienie Pary Młodej do zdjęć, która cieszyła się każdą chwilą, każdym wywołaniem migawki aparatu.

SESJA ZDJĘCIOWA NAD MORZEM I W LESIE…

Las może być niesamowitym i inspirującym tłem na sesję ślubną. Cała sztuka polega na odnalezieniu kompozycji i światła, a także odpowiedniej pozycji głównych aktorów tego seansu… A jeśli już o pozowaniu mowa, czy wiecie, że dzięki sesji fotograficznej macie spore szanse poznać się na nowo?

PORT JACHTOWY – KLIMATYCZNE MIEJSCE NA SESJĘ…

Kołobrzeską marinę odwiedziliśmy pod koniec naszej sesji nie przez przypadek. Doskonale znam to miejsce. Zaproponowałem Małgorzacie i Michałowi wykonanie zdjęć w marynistycznym stylu na co z chęcią się zgodzili. Było już późno. Słońce opadało coraz niżej, cienie masztów się wydłużały na gładkiej powierzchni tafli wody, a światło stawało się coraz bardziej miękkie. Nie była to może złota godzina, ale jak się później okazało był to złoty moment do wykonania fantastycznych fotografii. Zdziwiło mnie jak wiele energii i chęci do zdjęć mają jeszcze moi nowi znajomi – przecież to już piąta godzina odkąd wyruszyliśmy na sesję. Energia ta jak to w przypadku energii bywa została zamieniona w moment obrotowy. Wrzuciliśmy piąty bieg aby wykorzystać jak najlepiej ostatnie chwile przed zachodem słońca.

Mieliśmy szczęście! Dosyć często właściciele statków, łodzi czy nawet kutrów rybackich zapraszają na pokład Pary Młode w celu wykonania zdjęć. Najczęściej z taką propozycją wychodzą sami, a zapytani nigdy nie odmawiają. Skorzystaliśmy z zaproszenia kapitana dzięki czemu mogliśmy wykonać zdjęcia na pokładzie małego statku turystycznego.

NAJLEPSZE MIEJSCA NA SESJĘ ŚLUBNĄ NAD MORZEM…

Jeśli lubicie wypoczywać nad morzem, przyjeżdżacie nad Bałtyk, aby się zrelaksować i wypocząć, spędzacie wakacje nad Bałtykiem lub macie z nim dobre wspomnienia to dobrym pomysłem jest wykonanie swojej ślubnej sesji zdjęciowej właśnie tutaj. Nad morzem można zrealizować wiele ciekawych i kreatywnych pomysłów. Dlatego jest jednym z częściej wybieranych miejsc przez Pary Młode jako motyw swojej sesji ślubnej. Bywa, że znalezienie odpowiedniej plaży nad wybrzeżem nie należy do najłatwiejszych. Szczególnie wtedy, kiedy chcielibyśmy znaleźć odrobinę spokoju i intymności. My takie miejsce znaleźliśmy. Była to „dzika plaża” niedaleko Grzybowa. Cała plaża była tylko i wyłącznie dla nas. Szukając miejsca do ślubnej sesji fotograficznej nad morzem z całą pewnością warto wziąć pod uwagę: Międzyzdroje (plaża, Kawcza Góra, molo), Łeba (morze, wydmy), Gdynia Orłowo (klif), Kołobrzeg (plaża, molo), Półwysep Helski, Jurata. Można się zakochać w tych miejscach.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *