fbpx

Sesja: Karolina i Konrad

SESJA ZDJĘCIOWA W OGRODZIE

NATURALNA SESJA ŚLUBNA…

Po wyjątkowej uroczystości zaślubin i świetnej zabawie weselnej, która odbyła się w Restauracji „Kryształowa” w Ińsku  przyszedł czas na sesję ślubną. Karolina i Konrad wymarzyli sobie zmysłową sesję na łonie natury. Podczas zdjęć patrzyli na siebie wzrokiem, który mówi wszystko – bliskość, zaufanie i szczęście.

Na sesji było tak jak zakładałem… dużo przytulania, czułości, romantyzmu ale nie zabrakło też spontaniczności! Z pewnością zapamiętają ten dzień na długo.

A oto kilka zdjęć z ich sesji:

1 Komentarz
Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

.cata-page-title, .page-header-wrap {background-color: #e6b1b3;}.cata-page-title, .cata-page-title .page-header-wrap {min-height: 250px; }.cata-page-title .page-header-wrap .pagetitle-contents .title-subtitle *, .cata-page-title .page-header-wrap .pagetitle-contents .cata-breadcrumbs, .cata-page-title .page-header-wrap .pagetitle-contents .cata-breadcrumbs *, .cata-page-title .cata-autofade-text .fading-texts-container { color:#FFFFFF !important; }.cata-page-title .page-header-wrap { background-image: url(https://jarekrudnicki.pl/wp-content/uploads/2021/01/background_15.jpg); }.cata-page-title.cata-page-title-image.cata-use-overlay .page-header-wrap:before { background: rgba(0, 0, 0, 0.3); }