fbpx

Sesja: Anastazja i Maciej

SESJA ŚLUBNA ANASTAZJI I MACIEJA

SESJA ZDJĘCIOWA W MIĘDZYZDROJACH…

Jesień to idealna pora roku na sesje zdjęciowe. Słupek rtęci na termometrze jest wciąż wysoki. Otaczający nas świat zmienia się na kolor zachodzącego słońca. Drzewa są złote, wokół dominuje kolor żółty, pomarańczowy, czerwony. Światło o tej porze jest bardziej magiczne dzięki czemu nadaje zdjęciom malowniczy klimat, a złota godzina trwa w nieskończoność.

MIEJSCE NA SESJĘ ZDJĘCIOWĄ...

Od pierwszych chwil naszego spotkania w Międzyzdrojach widziałem radość, a zarazem swobodę z jaką traktują sesję zdjęciową co przyłożyło się na naturalne, pełne radości i spontaniczne kadry.

Zdjęcia fantastyczne, ale nawet podczas najlepszej sesji można poczuć się głodnym… trafiliśmy w przerwie do restauracji Port (na szczęście była bardzo blisko). Przy ciepłym posiłku porozmawialiśmy o Tajlandii, Bangkoku, Maroko, tańcu i kilku innych wspólnych tematach… ale to tak na marginesie 🙂

Miejscem sesji były: plaża i marina w Międzyzdrojach, Kawcza góra oraz piękne Jezioro Turkusowe.

Dziękuję za to, że mogłem towarzyszyć Wam na pięknym ślubie, weselu z motywem podróży i tej sesji zdjęciowej. Aby nie przedłużać zapraszam do obejrzenia historii Anastazji i Macieja.

1 Komentarz
  1. AVATAR

    Przepiękna sesja, lubię ciepłe kolory na zdjęciach, a w przypadku tej sesji kolory odzwierciedlają jej klimat idealnie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

.cata-page-title, .page-header-wrap {background-color: #e6b1b3;}.cata-page-title, .cata-page-title .page-header-wrap {min-height: 250px; }.cata-page-title .page-header-wrap .pagetitle-contents .title-subtitle *, .cata-page-title .page-header-wrap .pagetitle-contents .cata-breadcrumbs, .cata-page-title .page-header-wrap .pagetitle-contents .cata-breadcrumbs *, .cata-page-title .cata-autofade-text .fading-texts-container { color:#FFFFFF !important; }.cata-page-title .page-header-wrap { background-image: url(https://jarekrudnicki.pl/wp-content/uploads/2021/01/background_15.jpg); }.cata-page-title.cata-page-title-image.cata-use-overlay .page-header-wrap:before { background: rgba(0, 0, 0, 0.3); }