fbpx

Ślub: Iwona i Piotr

REPORTAŻ ŚLUBNY IWONY I PIOTRA

SESJA ŚLUBNA…

Ślub Iwony i Piotra to wydarzenie pełne uśmiechu, emocji i pozytywnych ludzi. W fotograficznym skrócie: Sakramentalne „tak” powiedzieli sobie w kościele pw. św. Kazimierza w Policach, zabawa odbyła się w Starym Folwarku w Ustowie, a Gości do tańca rozpalał jak zawsze niezawodny zespół Lukas Band.

LASY, MCHY I MNÓSTWO ŚMIECHU...

Miejsce na sesję zdjęciową Młoda Para wybrała sama. Ponieważ była piękna złota jesień wybraliśmy się do lasu, a także nad zalew. Iwona zapragnęła także zdjęcia na stadionie Chemika Police, a to dlatego, że jest mocno związana ze sportem i tym klubem. Owocem sesji nie były tylko fotografie, ale mnóstwo śmichu, pozytywnej energii i zapewne miłych wspomnień. Było piękniej niż sobie wymarzyli. Zapraszam Was do obejrzenia fotografii Iwony i Piotra.

.cata-page-title, .page-header-wrap {background-color: rgba(230,177,179,0);}.cata-page-title, .cata-page-title .page-header-wrap {min-height: 250px; }.cata-page-title .page-header-wrap .pagetitle-contents .title-subtitle *, .cata-page-title .page-header-wrap .pagetitle-contents .cata-breadcrumbs, .cata-page-title .page-header-wrap .pagetitle-contents .cata-breadcrumbs *, .cata-page-title .cata-autofade-text .fading-texts-container { color:#ffffff !important; }.cata-page-title .page-header-wrap { background-image: url(https://jarekrudnicki.pl/wp-content/uploads/2017/10/home20-slider_1.jpg); }.cata-page-title.cata-page-title-image.cata-use-overlay .page-header-wrap:before { background: rgba(0, 0, 0, 0.3); }